AÇIK HAVA REKLAMLARI

"Her reklam markanın kimliğine yapılan uzun vadeli bir yatırımdır..."

mavi kalem ajans

AÇIK HAVA REKLAMLARI

Yazılı basındaki reklamı görmek için para verip gazete, dergi satın almanız, televizyondaki reklamı izlemek için en azından televizyonunuzun açmanız gerekir. Hiçbir güç harcamadan maruz kalınan tek reklam mecrası Açık hava reklamcılığı bu yönüyle diğerlerinden ayrılıyor.

İngilizce “açık hava” anlamına gelen outdoor, aynı zamanda bir reklamcılık terimi; mecra olarak açık havanın kullanıldığı reklamları kapsıyor. Türkiye’de tabelacılıkla ve binaların üzerine boya ile yapılan dev reklamlarla başlayan açık hava reklamcılığı, son birkaç yılda, özellikle yabancı reklam ajanslarının sektördeki ortaklıklarıyla çok hızlı bir gelişim göstermiştir. Halkın (tüketicinin) günlük yaşantısı içerisinde en çok kullandığı açık hava mekanları kullanılarak görsel açıdan büyüklüğü ve etkililiği ile bu reklam araçları vazgeçilmez bir yer edinmiştir.

Açık hava reklamlarının kullanıldığı yerler;

-Tabela - Totem
-Billboard - Miniboard
-Digiboard
-Durak Reklamları
-Duvar Reklamları
-Işıklı Dijital Reklamlar
-Araç Giydirmeler
-Cam Giydirmeler
-Çatı Reklamları

Mavi Kalem Reklam ve Tasarım Ofisi, yaptığı açık hava reklamlarıyla güçlü markalar yaratır ve onları en etkili şekilde hedef kitlesiyle buluşturur. MARKANIZ İÇİN GRAFİK TASARIM HİZMETİ ALMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ PROJE BAŞLAT BUTONUNA TIKLAYIN..

PROJE BAŞLAT

whatsapp
HEMEN ARA PROJENİ BAŞLAT

Eğer bu yazıyı okuyorsanız kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Çünkü biz müşterilerimizi rakiplerinden farklı göstererek öne geçmelerinde yardımcı oluyoruz. Markanızın reklam stratejisini hazırlayarak nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini, nasıl daha fazla kişeye hitap edebileceginizi gösteriyoruz. Biz yaptığımız çalışmalarla güçlü markalar yaratır ve onları en etkili şekilde hedef kitlesiyle buluştururuz. Reklam alanında kullanabileceginiz bütün mecralarda yanınızdayız...."PROJELERE DESTEK" PROJEMİZE SİZDE DAHİL OLUN RAKİPLERİNİZE FARK ATIN !