Mavi Kalem Reklam ve Tasarım Ofisi - Gaziantep Reklam Ajansı
Mavi Kalem Reklam ve Tasarım Ofisi - Gaziantep Reklam Ajansı

Hizmetlerimiz

"Her reklam markanın kimliğine yapılan uzun vadeli bir yatırımdır."

"Meydan okuyan markaların çalışmayı en çok arzu ettikleri reklam ajansı olmak" misyonuyla müşterilerimizi rakiplerinden farklı göstererek öne geçmelerinde yardımcı oluyoruz. Markanızın reklam stratejisini hazırlayarak nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini, nasıl daha fazla kişeye hitap edebileceginizi gösteriyoruz. Biz yaptığımız çalışmalarla güçlü markalar yaratır ve onları en etkili şekilde hedef kitlesiyle buluştururuz. Reklam alanında kullanabileceginiz bütün mecralarda yanınızdayız....


Marka Danışmanlığı

Markalar kaliteyle doğar, Reklamla yaşar. Mavi Kalem reklam stratejinizi hazırlayarak; sizleri, size ihtiyacı olan müşterilerle buluşturur. Marka değerinize değer katar.

Kurumsal Kimlik

Her vatandaşın nasıl kimliği varsa her firmanında kurumsal bir kimliği olmak zorundadır. Yürüdüğünüz yolda daha emin adımlarla ilerlemeniz için bu şarttır.
.

Grafik Tasarımı

Ne gösterdiğiniz ne söylediğinizden daha önemlidir. Bu yüzden her projemizde çizimlerimizi her kitlenin anlayabileceği bir sanata dönüştürüyoruz.

Web Tasarımı

Sizde sanal dünyada yerinizi alın. Bu size güven, kalite, ulaşılabilirlik ve dolayısıyla müşteri sağlayacaktır. "Web site sahibi olmak yasal değil yaşamsal bir zorunluluktur."

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyanın gücünden sizde faydalanın. Firmanızı saniyeler içinde binlerce kişiye beraber ulaştıralım. Etkin ve ekonomik bu reklam platformundaki fırsatları kaçırmayın.

Google SEO Çalışmaları

SEO en yenilikçi dijital pazarlama stratejisidir. Sitenizin sektörel kelimelerde üst sıralarda yer alıp daha fazla ziyaretçi ve müşteri elde etmenizi sağlayan yatırım maliyeti en düşük ve ticari geri dönüşü en yüksek dijital bir reklam stratejisidir.

Ambalaj Tasarımı

Ürünü sattıran ambalajıdır. Bu yüzden ambalajda ürünün kalitesi kadar önemlidir. Renkler konuşur, heyecanlandırır, iştah açar, rahatlatır, güven verir ve daha birçok şey...

Açık Hava Reklamcılığı

Firmanızı gösterin. Görünür olmak firmanın marka değerini arttıracaktır. Totem, tabela, bilboard, dijiboard, cam giydirme, araç giydirme, afişler ve daha bir çok mecra...

Pro Fotoğraf Çekimi

İnternetten buldugunuz hazır fotoğraflardan kurtulun. Kendi işletmenizi profesyonel objektiflerden resmedin ve yayınlayın. Web sitesi, katalog, afiş, broşür, sosyal medya ve daha bir çok mecra...

Promosyon

Görünür olmanın en iyi yollarından biride promosyon ürünlerdir. Binlerce kişinin elinde, cebinde, çantasında, arabasında, evinde veya ofisinde sizin firmanızın logosu olabilir.