GRAFİK TASARIM ÇALIŞMALARI

"Her reklam markanın kimliğine yapılan uzun vadeli bir yatırımdır..."

mavi kalem ajans

GRAFİK TASARIM ÇALIŞMALAR

Grafik tasarım sanat ve teknolojinin yaratıcılık ile birleştiği bir görsel iletişim yöntemidir. Bir mesajı aktarmak, bir konuyu anlatmak ve ya bir problemi çözmek amaçlı görsel ögelerin kullanıldığı bir dildir. Bir anlamda grafik tasarımın özü insan bilgi ve deneyiminin belgelemek için fikir, duygu ve ifadeleri çeşitli formlar kazandırmaktır. Grafik tasarımda tipografi, sayfa düzeni, denge gibi görsel sanatların temel prensipleri geçerlidir.

Grafik tasarımın en önemli özelliklerinden biri de önceden var olan malzemeleri bir araya getirerek yeni bir kompozisyon ve anlatım dili geliştirmesidir. Böylece çeşitli unsurlar bir araya gelerek yeni bir tasarım ortaya çıkar.

Grafik tasarımın uygulandığı alanlar gelişen teknoloji ile fazlasıyla genişlemiştir. Bunlar;

-Logo Tasarımları
-Kurumsal Kimlik Çalışmaları
-Matbuu Evraklar
-Katalog Afiş Broşür Tasarımları
-Ambalaj Tasarımları
-Kitap dergi, gazete Tasarımları
-Basılı yayın organları
-Posterler, billboardlar
-Tv reklamları ve arayüz tasarımları vb…

Mavi Kalem Reklam ve Tasarım Ofisi, yaptığı grafik tasarım çalışmalarıyla güçlü markalar yaratır ve onları en etkili şekilde hedef kitlesiyle buluşturur. MARKANIZ İÇİN GRAFİK TASARIM HİZMETİ ALMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ PROJE BAŞLAT BUTONUNA TIKLAYIN..

PROJE BAŞLAT

whatsapp
HEMEN ARA PROJENİ BAŞLAT

Eğer bu yazıyı okuyorsanız kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Çünkü biz müşterilerimizi rakiplerinden farklı göstererek öne geçmelerinde yardımcı oluyoruz. Markanızın reklam stratejisini hazırlayarak nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini, nasıl daha fazla kişeye hitap edebileceginizi gösteriyoruz. Biz yaptığımız çalışmalarla güçlü markalar yaratır ve onları en etkili şekilde hedef kitlesiyle buluştururuz. Reklam alanında kullanabileceginiz bütün mecralarda yanınızdayız...."PROJELERE DESTEK" PROJEMİZE SİZDE DAHİL OLUN RAKİPLERİNİZE FARK ATIN !