GOOGLE SEO

"SEO en yenilikçi dijital pazarlama stratejisidir. "

mavi kalem ajans

GOOGLE SEO

SEO çalışması sizin Google'da sektörünüzle ilgili aramalarda daha fazla görünür olmanızı sağlayan çalışmalar ve tanıtımlar bütünüdür. Sonuca ulaşılması için gereken tüm işlemler aynı zamanda bir referans gösterme ve tavsiye etme çalışmalarıdır. Bu sebeple SEO sonucu için yapılan tüm çalışmaların tamamı aynı zamanda bir reklam ve tanıtım çalışması niteliğindedir.

SEO en yenilikçi dijital pazarlama stratejisidir. Sitenizin sektörel kelimelerde üst sıralarda yer alıp daha fazla ziyaretçi ve müşteri elde etmenizi sağlayan yatırım maliyeti en düşük ve ticari geri dönüşü en yüksek dijital bir reklam stratejisidir.


NEDEN SEO ?

Kullanıcılar, yaptıkları aramalarda karşılaştıkları ilk sıradaki siteler için şunu düşünür : "Bu siteler bu işi en iyi ve en çok yapan, insanlar tarafından en çok tercih edilen sitelerdir". Google sonuçları üzerine yerleşmiş bu algı sizin zaten kendi sektörünüzdeki en iyi marka imajı çizmeniz için yeterli olacaktır.

Günümüzde tüketicilerin ve işletmelerin %94'ü bir ürün veya hizmet satın almadan önce internette arama yapıyor. Anahtar kelimeleri arama motorlarına giriyor ve ilgili web sitelerinin bir sıralamasıyla karşılaşıyorlar. İnsanlar bu sıralamada daha yukarıda olan web sitelerini ziyaret ediyorlar. Çünkü bu siteler aradıkları kelimelerle daha alakalı görünüyor. Çoğunuz bu listelerin üst kısımlarında rakiplerinizi bulabilirsiniz. Web siteniz bu sıralamanın üst kısmında değil ise müşterilerinize online olarak ulaşmanız imkansız. Bu sıralamada yer almak SEO diye adlandırılan pazarlama tekniği sayesindedir. SEO arama motoru optimizasyonu anlamına gelir. Bu teknik belirli anahtar kelimeler aratıldığında sitenizin milyonlarca siteden daha yukarıda görünmesine yardımcı olur. Arama motoru sistemi web üzerinde her sayfa hakkında bilgi toplar ve insanların tam olarak aradığı şeyleri bulmasına yardımcı olur. Sayfanız daha yukarda belirdiğinde sitenizi daha fazla kişinin bulması mümkün olur. Sıralamada yukarıda çıkmak için web siteniz arama motorlarının aradığı tüm içeriklere sahip olmalıdır. Seo size bu konuda yardımcı olabilir. Seo metin, içerik, bağlantılar, sayfa başlıkları, ve web sitenizdeki html kodunda bulunan ilgili diğer bilgileri bulmaya çalışır.

Potansiyel müşterilerinizle daha fazla iş yapmak için işinizle ilgili anahtar kelimeler aratıldığında web sitenizin tüm büyük arama motorlarında ilk sayfada bulunması son derece önemlidir. Seo olmadan sitenizin müşterileriniz tarafından hiç bir şekilde bulunamayacaktır. Rekabete dayanan günümüz dünyasında sitenizin arama sonuçlarında yukarıda belirmesi için sağlam seo tekniklerine ihtiyacınız var. Mavi Kalem Reklam ve Tasarım Ofisi olarak yaptığımız işle işletmelerin internette daha görünür olmasına yardımcı oluyoruz…


SEO'NUN AVANTAJLARI NELERDİR ?

- Marka prestijini ve bilinirliliğini artırır.
- Kullanıcı Gözünde Güvenilir Gözükmenizi Sağlar.
- Web Sitenizin Ziyaretçi Sayısını Artırır.
- Ürün veya Hizmet Satış Hacminizi Artırır.
- Arama Motorlarındaki Sıralamanızın Kalıcı Olmasını Sağlar.
- Düşük Maliyet ile Doğal Reklam Yapma Avantajı Sağlar.
- Tüketici Davranışlarına Göre Strateji Belirlemenize Olanak Tanır.
- Geri dönüşü en yüksek, ve en karlı reklam yatırımıdır.
- Doğrudan ilgili hedef kitleye ulaşılmayı sağlar.
- Diğer reklam ve mağaza giderlerinden tasarruf Sağlar.
- Anahtar kelime uyumluluğu sayesinde, daha az adwords maliyeti....PROJE BAŞLAT

whatsapp
HEMEN ARA PROJENİ BAŞLAT

Eğer bu yazıyı okuyorsanız kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Çünkü biz müşterilerimizi rakiplerinden farklı göstererek öne geçmelerinde yardımcı oluyoruz. Markanızın reklam stratejisini hazırlayarak nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini, nasıl daha fazla kişeye hitap edebileceginizi gösteriyoruz. Biz yaptığımız çalışmalarla güçlü markalar yaratır ve onları en etkili şekilde hedef kitlesiyle buluştururuz. Reklam alanında kullanabileceginiz bütün mecralarda yanınızdayız...."PROJELERE DESTEK" PROJEMİZE SİZDE DAHİL OLUN RAKİPLERİNİZE FARK ATIN !